Duże M3 na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku

Duże M3 na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku Duże M3 na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku Duże M3 na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku Duże M3 na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku Duże M3 na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku Duże M3 na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku Duże M3 na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku Duże M3 na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku Duże M3 na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku Duże M3 na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku
Rynek: Wtórny
Rodzaj: Mieszkanie
Stan: Wykończony
Rok budowy: 2010
Powierzchnia: 76,99 m²
Liczba pokoi: 3
Piętro: 2/10

Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 77 m2, usytuowanego na drugim piętrze prestiżowego budynku z 2010 r. przy ulicy 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku. To mieszkanie wyróżnia się nie tylko przestronnością, ale także licznymi atutami, które sprawiają, że staje się idealnym miejscem do zamieszkania.

Nieruchomość tworzą: salon, otwarta kuchnia, dwie sypialnie, łazienka z wc i druga oddzielna toaleta oraz korytarz.

Mieszkanie utrzymane jest w bardzo dobrym stanie, co gwarantuje nowym mieszkańcom komfort i gotowość do wprowadzenia się. Posiada ono nie jeden, lecz dwa urokliwe tarasy, które umożliwiają cieszenie się pięknymi widokami oraz stanowią idealne miejsce do relaksu.

Dodatkowym walorem jest duży, zamykany garaż podziemny (dodatkowo płatny 70 ty. zł), który zapewnia bezpieczne przechowywanie pojazdu oraz dodatkową wygodę dla mieszkańców.

Lokalizacja przy ulicy 1000-lecia Państwa Polskiego gwarantuje świetny dojazd do centrum miasta, a bliskość obwodnicy ułatwia szybki dostęp do innych części Białegostoku. To propozycja dla tych, którzy poszukują nie tylko komfortowego mieszkania, ale także dogodnej lokalizacji.

Zapraszam na prezentację: 577 541 701

Miasto: Białystok
Ulica: Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego
Osiedle: Białostoczek
Nieruchomość: mieszkanie
Transakcja: sprzedaż

***Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną prezentację ***
***Zapytaj nas o najlepsze rozwiązanie kredytowe***
***Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego***

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.

Członkostwo

An active membership is required for this action, please click on the button below to view the available plans.