Osobisty Alchemik Zdrowia - Regeneracja Twojego BioKomputera Kwantowego

Osobisty Alchemik Zdrowia - Regeneracja Twojego BioKomputera Kwantowego Osobisty Alchemik Zdrowia - Regeneracja Twojego BioKomputera Kwantowego Osobisty Alchemik Zdrowia - Regeneracja Twojego BioKomputera Kwantowego

Cześć,
jeśli szukasz rozwiązania jak wejść na wyższy poziom zdrowia, szczęścia, bogactwa i obfitości życia to jestem do twoich usług.
Doświadczenie, które otrzymałem ze szkoły życia pozwala mojej osobie na dzieleniu się informacjami pozyskanych z kręgów VIP.
Posiadam wiedzę z zakresu zielarstwa i fitoterapii, uzyskanej przez własne doświadczenia; pracę z ludźmi na wielu płaszczyznach zdrowia oraz ukończoną naukę w Instytucie Polskiego Zielarstwa i Terapii Naturalnych.
Jako absolwent Politechniki Rzeszowskiej działam również w przestrzeniach fizyki kwantowej oraz rolnictwa ekologicznego, łącząc te 2 elementy uzyskałem pierwotne zrozumienie powstania i funkcjonowania świata w którym żyjemy.

Oficjalnie prowadziłem projekty dla firm farmaceutycznych, rolnictwa ekologicznego, prywatnych przedsiębiorców.
Dzięki, temu posiadam wiedzę na temat produkcji odżywczej żywności, zioło lecznictwie, fizyce kwantowej, bioinżynierii ludzkiego organizmu.
Odzywają się do mnie osoby z ciężkimi stanami zdrowia jak również osoby chcące wznieść swoje życie na wyższy level przez co zdecydowałem wyjść do ludzi z intencją wsparcia i wzrostu Twojego potencjału życiowego.

Pamiętaj, że życie kreuje się od wewnątrz:
Tzn. zaczynamy od Twojej świadomości, która stwarza energię – myśl, następnie przychodzą obrazy – wizualizacja planu/celu, potem wykonujemy ruch po przez czyny naszym Avatarem. Ok, ale dlaczego wykonując to nie potrafię pójść dalej?
Już tłumaczę 😉
Twoje cziało fizyczne jest naczyniem, bioreaktorem, który posiada komputer kwantowy ale twoja świadomość nie otrzymała instrukcji jak nim zarządzać.
Jeśli czujesz pragnienie zmiany, wejście na next level swojego życia to zapraszam do kontaktu.
Opowiesz mi w jakim punkcie jesteś, a Ja postaram się sprostać twoim wymaganiom.

Najlepszego dla Ciebie
Damian Dante Szczygieł

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.

Członkostwo

An active membership is required for this action, please click on the button below to view the available plans.