Mentoring dla osób które chcą rozpocząć karierę lub rozwijać swoje umiejętności w obszarze IT i nowych technologii.

Mentoring dla osób które chcą rozpocząć karierę lub rozwijać swoje umiejętności w obszarze IT i nowych technologii.

Z zawodu jestem inżynierem testów/Data Scientist i twórcą startupów, mogąc pochwalić się ponad 8-letnim doświadczeniem zawodowym.

W mojej pracy zajmuję się rozwiązywaniem trudnych zagadnień biznesowych i technicznych, łącząc świat IT ze światem biznesu. To obszar, w którym czuję się jak ryba w wodzie.

Do moich codziennych zadań należy zbieranie i analiza danych, opracowywanie strategii biznesowych oraz tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do sukcesu

Interesuję się przede wszystkim tworzeniem mostów między różnymi dziedzinami w organizacji. Zawsze staram się szukać nowych sposobów na usprawnianie procesów i zwiększanie efektywności. Innowacje i rozwijanie nowych technologii są dla mnie inspiracją do dalszego rozwoju.

W wolnym czasie pasjonuję się czytaniem kryminałów, które pozwalają mi oderwać się od codzienności i wciągnąć w intrygujące historie. Ponadto, budowanie startupów to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na rozwijanie kreatywności i realizację własnych pomysłów. Fotografia to kolejna moja pasja, która pozwala uchwycić piękno świata i chwile magii.

Dziedziny, w których pomogę:

– analiza biznesowa – pomogę zrozumieć i rozwiązać problemy biznesowe oraz odkryć nowe szanse.
– project management – poprowadzę projekty od początku do końca, dbając o terminy i jakość.
– budowa startupów – wspieram w tworzeniu i rozwijaniu innowacyjnych przedsięwzięć.
– programowanie (Python)
– LabView, TestStand
– data analysis
– getting stuff done
– business development
– rozmowy rekrutacyjne
– zmiana kariery

Chciałbym pracować z osobami na poziomie Junior, aby przekazać swoje doświadczenie i pomóc w rozwoju zawodowym. Jeśli jesteś gotowa na wyzwania i chcesz rozwijać się w tych dziedzinach, to jestem gotowy do współpracy.

ANG
I am a test engineer/Data Scientist by profession and a startup creator, boasting over 8 years of professional experience.

In my work, I tackle challenging business and technical problems, bridging the IT world with the business realm. It’s an area where I feel right at home.

My daily tasks involve gathering and analyzing data, developing business strategies, and crafting innovative solutions that contribute to success.

I am interested in building bridges between different domains within organizations. I always strive to find new ways to streamline processes and enhance efficiency. Innovations and the development of new technologies inspire me to continue growing.

In my free time, I’m passionate about reading crime novels, allowing me to escape the routine and delve into intriguing stories. Moreover, building startups is not just a job for me but also a way to nurture creativity and bring my ideas to life. Photography is another passion of mine, enabling me to capture the beauty of the world and moments of magic.

Areas where I can help:

– Business analysis – I can help understand and solve business problems and discover new opportunities.
– Project management – I lead projects from start to finish, ensuring deadlines and quality.
– Startup development – I support the creation and growth of innovative ventures.
– Programming (Python)
– LabView, TestStand
– Data analysis
– Getting stuff done
– Business development
– Recruitment interviews
– Career transition

I would like to work with individuals at the Junior level to share my experience and aid in professional development. If you’re ready for challenges and eager to grow in these areas, I’m ready to collaborate!

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.

Członkostwo

An active membership is required for this action, please click on the button below to view the available plans.